To wszystko zależy od tego jakie felgi zakupimy.

Znakomity image auta osobowego nie jest możliwy do uzyskania jeśli pod uwagę nie weźmiemy tego, jakie mamy założone w pojeździe felgi, czyli koła.
Bardzo znane są felgi stalowe jakie niestety zazwyczaj nie wyglądają zbyt atrakcyjnie i tak faktycznie prawie każdy,  piekny pojazd potrafią przekształcić w niezbyt ładny. Wizerunek auta to w bardzo dużej mierze właśnie kółka. Z tegoż także względu coraz większa grupa osób wybiera felgi aluminiowe ,które nadają samochodowi przepięknego uroku, elegancji, a w poniektórych sytuacjach bardziej sportowego charakteru. Wszystko uzależniony jest od tego ,które felgi sobie kupimy, a również od tego do jakiego samochodu je będziemy montować.
Felgi są w bardzo różnych gabarytach. Do niedawna najbardziej znanym rozmiarem był rozmiar 15 cali. Aktualnie częstokroć możemy spotkać auta z felgami 17 cali, a także 18cali a także 19. Jak zatem możemy zobaczyć rozmiar koła stale rosnie.
Jeżeli natomiast chcemy jeździć w komfortowych warunkach, to dobrze jest zdecydować się na felgi z rozmiarem od 15 do 17 cali. Czym większe koło tym znacznie mniejsze opony, bo jej profil jest niższy. Mamy zatem dużo mniej gumy jaka amortyzuje różnego rodzaju nierówności. Powinno się mieć to na uwadze.

Zobacz: felgi stalowe 16 5×112