Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Mrągowie.

Farmtrac jest fabrykantem rolniczych ciągników. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Mrągowie. Jest to wiodący fabrykant w branży. Farmtrac działa na rynku od 2000 roku. Z skromnego, niewielkiego przedsiębiorstwa w czasie kilkunastu lat Farmtrac stał się największym producentem traktorów w Polsce. Do tego czasu zdobył ogrom ważnych nagród branżowych. Jest również docenianym przedsiębiorcą w regionie, pomysłodawcą programu który nosi nazwę ,Jestem z Mrągowa” promującego Mrągowo.
Firma Farmtrac oferuje Państwu szeroki asortyment wszelkiego typu części do rolniczych ciągników. Części c-385 oraz części do c 360 traktorów także znajdują się w ofercie naszego przedsiębiorstwa.
U nas odnajdą Państwo szeroki wybór części do ciągników rolniczych c-386 i c 360. Zawsze w atrakcyjnej cenie, przy niezwykle szybkim czasie realizacji zamówienia. Zamówienie w naszej firmie złożysz szybko, wygodnie oraz bez najmniejszych problemów. Pracownicy naszego przedsiębiorstwa są do pełnej dyspozycji w godzinach pracy naszego sklepu. Jeśli masz wątpliwości jakiej części szukasz na pewno warto skorzystać z naszego wsparcia. Z chęcią pomożemy i zasugerujemy odpowiednie rozwiązanie. U nas możecie liczyć nie tylko na wysokiej jakości części zamienne do ciągników, ale również na pełen profesjonalizm realizacji Waszego zamówienia. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, żeby poznać zakres oferty naszego sklepu.

Więcej: dealer farmtrac