Proargi składają się z naturalnej l-argininy.

Proargi to rzetelny farmaceutyk o świetnej jakości wykonania, dokładnie oczyszczony i co bardzo ważne spełniający obowiązujące dyrektywy. Proargi składają się z organicznej l-argininy oraz prócz tego ze składników takich jak : cytruliny, witaminy D, oraz resveratol. Wpływ l-argininy na nasze zdrowie został badany przez 3 naukowców z USA, którzy otrzymali nagrodę Nobla za własną pracę naukową.

Ogromną zaletą proargi jest to, iż nie posiada w sobie żadnego cukru, lecz jedynie naturalną stewie, na próżno też poszukiwać w niej nienaturalnych enzymów a także substancji konserwujących. Do zalet zażywania proargi możemy zaliczyć przede wszystkim przyrost produkcji tlenku azotu w ciele, szybką odbudowę ciała po dużym wysiłku fizycznym, nasilenie wytrzymałości naszego ciała, wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowo proargi m.in. znacznie opóźniają proces starzenia się naszego organizmu, regulują ciśnienie krwi oraz dodatkowo poziom glukozy we krwi. Tak więc jak można zauważyć proargi niesłychanie dużo nam dają, poprzez nie polepsza się nasze ogólne zdrowie, poprzez co możemy zyskać na energii życiowej.

Jak zażywać proargi? Suplement występuje w saszetkach i rekomendowana jest tu dawka 1 lub dwóch saszetek na dobę, które trzeba uprzednio dokładnie rozpuścić w połowie szklanki chłodnej wody. Istnieją przeciwności do stosowania proargi, nie wolno jej głównie zażywać podczas brzemienności oraz karmienia piersią. Nie mogą proargi zażywać również osoby po zawale serca, a również cukrzycy. I na zakończenie o czym trzeba zawsze pamiętać – wszelkie suplementy nie zastępują urozmaiconej diety codziennej. Również nie powinno się brać więcej, niż zalecana dawka dzienna.

Więcej: proargi 9 plus