Plusy pożyczek pozabankowych.

Niestety życie potrafi nas zaskoczyć znienacka przykrym kaprysem. W takich okolicznościach najczęściej  potrzebna nam gotówka, która zazwyczaj może wyciągnąć nas z wielu ciężkich momentów. Banki nie w każdym przypadku udzielają swojej pomocy. Długotrwałe procesy weryfikacyjne najczęściej są zakończone odmową przyznania pożyczki. Alternatywę stanowią pozabankowe pożyczki.

Zalety pozabankowych pożyczek.
Pożyczki pozabankowej bez koniecznej weryfikacji konta to bardzo często jedyny wykonalny sposób na zyskanie natychmiastowej gotówki. Pożyczki pozabankowe mają bardzo wielką przewagę nad szukaniem pożyczki w zwyczajnych placówkach bankowych, ze względu na zmniejszenie wszelkich dokumentów do minimum. Pozabankowe placówki nie weryfikują danego klienta w BIK, ani nie wymagają od niego zaświadczenia o tym czy jest zatrudniony czy wysokości jego dochodów. Klient placówki pozabankowej w ogóle nie musi okazywać stanu własnego konta a oprócz tego jego wpływów.

Jak tego typu pożyczki  są wypłacane klientowi?
Wszelka formalność uzyskania pożyczki została zredukowana do minimum. Dzięki temu, proces zyskania pieniędzy jest szybki i płynny. Większość placówek zapewnia klientom opcję wypełnienia elektronicznego formularza oraz przelania gotówki na konto. W zdecydowanej większości tego typu placówek cała ta weryfikacja polega jedynie na potwierdzeniu tożsamości osoby która stara się o przyznanie pieniędzy, natomiast nie jej wypłacalności bądź też tak zwanej zdolności kredytowej. W większości przypadków, decyzja przyznawana jest po mniej więcej 15 minutach. Pieniądze te przelewa się na podane we wniosku konto osoby starającej się o przyznanie pożyczki. Ważny jest także fakt, że większość tego typu placówek oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty w przypadku jakichkolwiek problemów finansowych.

Autor: chwilowki chelmza