Ogrodowe fontanny występują w różnych kształtach i są wykonane z różnorakich materiałów.

Kratki trawnikowe są wspaniałym, znacznie bardziej ekologicznym zamiennikiem zwykłej kostki brukowej. Najczęściej wykonane z tworzywa sztucznego, co sprawia, iż są dużo bardziej odporniejsze na czynniki atmosferyczne. Posiadają otwory w różnych kształtach, bardzo często kwadratowe, okrągłe lub przygotowane na bazie heksagonu. Taka kratka zapewnia doskonałą przepuszczalność wody, a co także istotne, montaż takowych kratek jest łatwy i nie wymaga ponoszenia dużych kosztów. Ogród powinien dostarczyć nam pozytywnej energii oraz pozwalać na momenty odpoczynku.

Podczas letniego okresu, w momencie kiedy dużą część czasu przesiadujemy na zewnątrz, trzeba o własny ogród zadbać. Uroku naszemu ogrodowi z pewnością dodadzą fontanny ogrodowe. Są doskonałym dodatkiem, dodają charakteru przestrzeni oraz powodują iż każdy ogród staje się piękny. Ogrodowe fontanny znaleźć możemy w rozmaitych kształtach i są opracowane z różnorakich materiałów zależnie od wymagań danego klienta.

Rezultaty wizualne potrafią faktycznie czarować! Poprzez konstrukcję przypominającą plaster miodu, kratki parkingowe są bardziej odporne na obciążenia. To właśnie dzięki temu ten o wiele tańszy a także bardziej ekologiczny zamiennik zwykłej kostki brukowej bądź asfaltu jest taki opłacalny. Świetnie nadawać się będzie pod nawierzchnię parkingu. Umożliwia swobodny obieg wód deszczowych. Kratki parkingowe nie zmieniają kształtów pod wpływem działania temperatury a oprócz tego nie ulegają rdzy co sprawia, że są tanie w eksploatacji.

Autor: fontanny ogrodowe