Niejednokrotnie to właśnie te osoby potrafią doradzić najlepiej.

Jednostki, które regularnie ćwiczą na siłowni, najczęściej niewątpliwie pragną zwiększyć masę ciała. Z pewnością chcą, aby ich umięśniona sylwetka była dobrze widoczna, dlatego też muszą w tym celu wprowadzić do swojego żywienia należytą dietę, która zapewni im dużą liczbę kalorii. Lecz niestety, niekiedy bardzo ciężko dostarczyć taką ilość kalorii wraz z jedzeniem, poprzez to częstokroć warto zdecydować się na odżywki dla sportowców. A które odżywki będą najlepsze? Czy będą to odżywki Mass Extreme czy też Mutant Mass?

Właściwie każdy produkt tego typu będzie mógł zadziałać całkiem inaczej na każdą jednostkę. Warto zatem dokładnie zapoznać się z wszystkimi ulotkami dołączonymi do tych środków, sprawdzając, dla kogo tak właściwie są one wyprodukowane. Dobrym pomysłem będzie też zaznajomienie się z różnymi opiniami które tworzone są przez osoby, które miały już możliwość skorzystać z takich samych preparatów na zbudowanie masy. Często to właśnie te osoby potrafią doradzić, po co powinniśmy sięgnąć – po Mutant Mass czy Mass Extreme.

Z kolei innym rozwiązaniem będzie przyjęcie dodatkowej porcji kalorii wraz z pożywieniem. Wbrew pozorom nie musimy wcale jeść bardzo dużych ilości jedzenia, aby móc przybierać na masie. Wystarczy wybierać towary o wysokim indeksie kalorycznym, czyli przykładowo różnego rodzaju oleje oraz dodatkowo orzechy.

Źródło: http://budujsile.pl/mutant-mass-czy-mass-extreme/