Na etapie tworzenia brandingu…

W biznesie hotelowym równie ważna jak jakość oferowanych usług, jest identyfikacja wizualna danego hotelu. Ma ona zawierać wszystkie informacje tyczące się naszego obiektu.

Hotelowe druki zaprojektowanie – przy doborze stosownej szaty graficznej, musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki jest klimat naszego obiektu i jakich właściwie kontrahentów, mamy zamiar pozyskać, czy będzie to przykładowo klient biznesowy, w delegacji czy górować będą z reguły rodziny z dziećmi.

Na etapie tworzenia marki powinno się również pomyśleć o tym, jak będziemy mogli skonkretyzować naszą wizję budynku przy pomocy etui na kartę hotelową a oprócz tego zlecić fachowcom druk hotelowego menu. Mając na uwadze koncept naszego budynku musimy pamiętać o tym by hotelowe druki projektowanie, druk karty dań i etui na kartę były spójny z naszą wizją.

Wizualna identyfikacja hotelu to po części nasza wizytówka. Jeżeli każdy taki element (druki hotelowe projektowanie, druk na kartę dań, etui na kartę hotelową) powierzymy jednej konkretnej firmie, to na pewno zapłacimy mniej.

Nie od dziś wiadomo, że ” jak cię widzą, tak cię piszą”, poprzez to tak ważne jest kompleksowe podejście do tegoż tematu a także wykonanie wizualnych symboli (druki hotelowe, druk karty dań, etui na kartę hotelową), które nadadzą naszemu obiektowi szczególny charakter.

Autor: druk menu dla restauracji