Jednak nie tylko ten element decyduje o wyborze konkretnego operatora.

W czasach powszechnego dostępu do globalnej sieci internet z opcją przeglądania rozmaitych filmów, słuchania muzyki a dodatkowo wysyłania dowolnej ilości fotek, szczególnie doceniana jest prędkość. Natomiast nie tylko ten czynnik ma wpływ na wybór konkretnego operatora.
Tym, co liczy się także mocno jest nieograniczony dostęp do internetu niezależnie od ilości zużytych danych. Bo przecież oglądanie filmów video w najlepszej jakości nie może oznaczać wyrzeczeń poprzez calutki miesiąc albo brak dosępu do naszej elektronicznej poczty.
Dzisiaj ważnym detalem powodzenia w branży jest internet bez ograniczeń, tak doceniany poprzez coraz większą ilość internautów. Przy rosnącej sławie gier przeglądarkowych stylu MMORPG, ważne jest, by mieć nieograniczony dostęp do internetu. W innym razie można zatracić szansę na kontakt z innymi graczami i ponieść sromotną porażkę.
Też wśród vlogerów niewyobrażalnie dość istotna jest rola nieograniczonego transferu danych w abonamentach . Poprzez to oferta kierowana do tej grupy osób powinna mieć nie tylko interesujące ceny, niemniej jednak też korzystne właściwości techniczne.
W dzisiejszych czasach właśnie to stanowi o przewadze nad konkurencją – im znacznie większe limity w dostępie do internetu są narzucane na konsumentów, tym większe prawdopodobieństwo zrezygnowania z usługi u konkretnego dostawcy.

Źródło: internet bez limitu